Implanty zębów

Niekompletne uzębienie może być przyczyna wielu chorób. Zbierające się w przestrzeniach między zębowych drobnoustroje są częstą przyczyną dolegliwości, takich jak nieprzyjemny zapach z jamy ustnej, próchnica czy zapalenie dziąseł. Ponadto, to od zębów rozpoczyna się proces trawienia pokarmów, dlatego warto zadbać o uzupełnienie ubytków i o poprawną higienę jamy ustnej.

Nasza klinika dentystyczna oferuje swoim Pacjentom zaawansowane zabiegi dotyczące implantów zębowych. Wszelkie zabiegi związane z uzupełnianiem ubytków zębowych są bezbolesne, wykonywane w znieczuleniu miejscowym lub pełnej sedacji z użyciem specjalistycznych narzędzi dentystycznych. Nasi specjaliści korzystają z implantów produkowanych przez firmę CONELOG, znanej z nowoczesnych i doskonałych rozwiązań w dziedzinie implantologii.

Implanty to nie tylko estetyka, to przede wszystkim lepsze zdrowie jamy ustnej, które jest niezwykle ważne dla kondycji całego organizmu. Wspólnie zadbamy o Twoje uzębienie, korzystając z innowacyjnych rozwiązań. Gwarantujemy Ci atrakcyjne ceny i profesjonalna obsługę. Do zobaczenia!