Protezy

Utrata uzębienia może być spowodowana przez wiele czynników, zarówno mechanicznych, jak i biologicznych. Ważne jest uzupełnianie ubytków zębowych, gdyż zdrowe zęby gwarantują lepsze trawienie i lepsze samopoczucie. Co więcej, choroby jamy ustnej mają bardzo duży wpływ na kondycję całego organizmu i mogą być powodem takich schorzeń jak bóle głowy, brak apetytu czy podwyższenie temperatury ciała.

Z uwagi na powyższe, nasza klinika dentystyczna pragnie Wam zaoferować wysokiej jakości protezy stomatologiczne. Nasi pacjenci mogą wybierać spośród wielu typów protez, takich jak licówki porcelanowe, licówki kompozytowe, korony porcelanowe, korony kompozytowe, mostki porcelanowe, mostki kompozytowe, oraz wkłady koronowo – powierzchniowe. Nowością w naszym gabinecie są praktyczne nakładki typu Snap on Smile, które poprawiają i wyrównują kształt i kolor zębów.

Protezy to rozwiązania na każdą kieszeń i dla każdego. Zadbamy o Twój piękny uśmiech i o zdrowie Twoich zębów, tworząc trwałe protezy stomatologiczne. U nas otrzymasz profesjonalną pomoc i porady od specjalistów z dziedziny protetyki. Uśmiechnij się razem z nami!