Dentysta na raty

Leczenie dentystyczne często wymaga szczególnego nakładu pieniężnego, zwłaszcza w wypadku implantacji lub zabiegów ortodontycznych, których koszt jest związana nie tylko z pracą lekarza dentysty, ale też z materiałami, z jakich zostaną wykonane implanty lub aparaty. Może więc zdarzyć się tak, że pacjent wymagający błyskawicznego leczenia stomatologicznego nie ma wystarczających środków pieniężnych, a wizyta na fundusz zdrowia ma zbyt daleki termin. Wtedy pomocnym rozwiązaniem jest medyczny kredyt Mediraty.

Ten sposób opłacania zabiegów stomatologicznych jest nie tylko komfortowy z uwagi na możliwość podzielenia kosztów na raty, ale także daje większe możliwości leczenia z najlepszymi i najtrwalszymi materiałami, które zwykle mają spore ceny. Kredyt medyczny Mediraty zawiera takie zabiegi dentystyczne jak: leczenie ortodontyczne i zachowawcze, prace implantacyjne i protetyczne, chirurgię stomatologiczną i zabiegi z zakresu estetyki, poprawiające wygląd jamy ustnej. To daje pacjentom duży zakres możliwości.

Kredyt medyczny Mediraty jest proponowany w wielu najlepszych placówkach i klinikach dentystycznych, co pozwala pacjentom na pobieranie usług dentystycznych najwyższej jakości w komfortowych ratach. Spłatę Medycznego kredytu Mediraty można dopasować do swoich możliwości finansowych, decydując się na kredyt ze spłatą w przedziale 12 lub nawet 60 rat. Dzięki temu wszyscy mogą przyjąć leczenie dentystyczne w wygodnym, ratalnym systemie spłaty.

https://edclinic.pl/lang/pl/zabiegi-stomatologiczne-torun-cennik/