Gdzie wybielić zęby lampą Beyond

Wśród kupowanych przez pacjentów pokarmów i napojów jest wiele produktów, które wpływają na kolor zębów. Do zazwyczaj wyliczanych należą soki, kawa albo różne kolorowe owoce. Dla pacjentów bardzo ważne by możliwe było niwelowanie efektów spożywania barwiącego jedzenia, dlatego że białe zęby są wysoko estetyczne i kojarzą się ze zdrowiem. Zdarza się jednak, że nawet wyleczone zęby mają żółty odcień. Odpowiedzią na ten problem są wybielające zęby zabiegi. Oprócz codziennej pielęgnacji specjalnymi wybielającymi pastami, pacjenci mogą podjąć profesjonalne stomatologiczne zabiegi wybielające, na przykład naświetlania specjalistycznymi lampami.

Jedną z najpopularniejszych lamp jest lampa Beyond, czyli innowacyjna technologia, która oferuje wybielanie zębów, dające przyzwoite oraz trwałe efekty nawet po jednym zabiegu naświetlania. Ponadto ten typ zabiegu usuwa do 98% bakterii namnażających się w jamie ustnej i pomniejsza zapalne stany przyzębia, a także wspiera utwardzanie kompozytów i wypełnień stomatologicznych. Tak więc wybielanie zębów, chociaż najsilniej pożądane, nie jest wyłącznym pozytywnym rezultatem zabiegu.

Lampa Beyond jest innowacyjnym urządzeniem, zdolnym do obracania ramienia w zasięgu 360°, co sprawia, że może być dostosowana do dowolnej pozycji pacjenta, co zwiększa wygodę i dokładność pracy. Ponadto również siła naświetlania lampy może być dopasowana do potrzeb pacjenta, według zaleceń lekarza dentysty. Natężenie światła może być intensywne, standardowe lub łagodne w zależności od tego, jak mocne są przebarwienia. Wybielanie zębów dzięki lampie Beyond staje się prostsze.