Twój własny projekt uśmiechu

Digital Smile Design w skrócie DSD to innowacyjna technika, za pomocą której efekt zabiegów dentystycznych może zostać ukazany pacjentowi jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Metoda ta bazuje na cyfrowej wizualizacji nowego uśmiechu, tworzonej wspólnie z pacjentem. Osoby, które podejmą leczenie z wykorzystaniem innowacyjnej technologii DSD, będą zaangażowane w cały proces twórczy. To oznacza możliwość uwzględnienia w projekcie wszelkich oczekiwań pacjenta i jego absolutną kontrolę nad przebiegiem działań oraz efektem końcowym, jaki zostanie uzyskany.

Przed rozpoczęciem pracy, lekarz stomatolog odbywa z każdym pacjentem wywiad, którego założenia będą bazą dla tej techniki. Digital Smile Design powstaje w oparciu o wykonywane zdjęcia fotograficzne, na których zostaną przeprowadzone komputerowe zmiany, ukazujące zestawienie uśmiechów pacjenta przed i po zabiegach stomatologicznych. Ta metoda doskonale wizualizuje finalne efekty pracy dentysty, zanim pacjent postanowi podjąć jakiekolwiek czynności związane z leczeniem .

DSD jest unikalnym planem leczenia sporządzanym w nowoczesny, komputerowy sposób. Każdy projekt jest tworzony z najwyższą dokładnością, na miarę osobistych potrzeb i jest dopasowany do cech fizycznych i osobowości pacjenta. Uśmiech, który będzie pasował jednemu pacjentowi, nie musi pasować u innego, a przecież wszyscy pacjenci zasługują na swój wymarzony uśmiech. Metoda Digital Smile Design wykonana przez wyspecjalizowanego dentystę dostosuje uśmiech do każdego.