Wybielanie zębów – lampa beyond Toruń

Wśród kupowanych przez pacjentów napojów i pokarmów jest duża część produktów, jakie zmieniają kolor zębów. Do najczęściej wyliczanych należą kawa, soki lub niektóre kolorowe owoce. Pacjentom zależy jednak aby możliwe było usuwanie skutków spożywania barwiących pokarmów, dlatego że białe zęby są kojarzą się ze zdrowiem i są wysoko estetyczne. Bywa jednak tak, że nawet pielęgnowane zęby mają żółtawy kolor. Odpowiedzią na ten problem są zabiegi wybielania zębów. Oprócz codziennej pielęgnacji popularnymi wybielającymi pastami, pacjenci mogą podjąć fachowe dentystyczne wybielające zabiegi, na przykład naświetlania specjalnymi lampami.

Jedną z najpopularniejszych lamp jest lampa Beyond, czyli nowoczesna technologia, oferująca wybielanie zębów, dające zadowalające i trwałe rezultaty już po jednym zabiegu naświetlania. Co więcej ten typ zabiegu usuwa do 97% bakterii namnażających się w jamie ustnej i pomniejsza stany zapalne przyzębia, a do tego wspomaga utwardzanie wypełnień i kompozytów stomatologicznych. Zatem wybielanie zębów, choć najsilniej pożądane, nie jest jedynym dodatnim rezultatem zabiegu.

Lampa Beyond jest innowacyjnym urządzeniem, zdolnym do obracania ramienia w zasięgu 360°, co sprawia, że może zostać dostosowana do różnych pozycji pacjenta, co zwiększa dokładność pracy i wygodę. Ponadto również siła naświetlania lampy może zostać dopasowana do potrzeb pacjenta, w zgodzie z zaleceniami stomatologa. Natężenie światła może być łagodne, standardowe lub intensywne z uwagi na to, jak silne są przebarwienia. Dzięki lampie Beyond wybielanie zębów jest znacznie prostsze.

https://edclinic.pl/lang/pl/metamorfozy/